Adventné knihovinky

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Navoďte si adventnú pohodu, tvorte, oddychujte, zamýšľajte sa. Tento čas nemusí byť len o zhone.

Tvorivé VianoceKniha Tvorivé Vianoce

Inšpirujte sa 40 sviatočnými nápadmi – návodmi, ako si jedinečným spôsobom vytvoriť slávnostnú atmosféru či len prizdobiť váš domov. Ručne zdobené ozdoby majú svoje čaro a rokmi získavajú na hodnote, prebúdzajú spomienky na čas ich tvorenia. Rôzne darčeky, ozdoby, ale aj pochúťky a nevšedné darčekové balenia vás čakajú v tejto knihe. Súčasťou sú aj jednoduché šablóny. Nazrite do knihy Tvorivé Vianoce.

 

 

Kniha Vánoční příběhyDickensova klasika

Vianočná koleda od Dickensa je pre mnohých čitateľov nezabudnuteľným dielkom. V češtine tento rok vyšla kniha Vánoční příběhy, ktorá má 500 strán. Okrem Vianočnej koledy v nej nájdete aj ďalšie Dickensove dielka s vianočnou témou či pozadím. Ak sa vám Dickensov štýl rozprávania páči, túto knihu počas sviatkov s radosťou prelúskate. Na detaile knihy nájdete aj ukážky z knihy, skúste sa začítať.

 

 

Z duchovného hľadiskaKniha Vánoční rozjímání

Kniha Anselma Grüna Vánoční rozjímání je síce starší titul, ale aktuálne vychádza druhýkrát po desiatich rokoch. Poteší všetkých čitateľov, ktorí nezabúdajú na náboženskú, duchovnú stránku adventu. V niekoľkých črtách prináša benediktínsky mních Anselm Grün zamyslenia nad tichom, stresom z nákupov, vianočnou hviezdou, betlehemom, pastiermi, narodením Ježiša či podstatou bdenia a radosti. Kniha vám pomôže spomaliť, vniesť do adventu pokoj a zamyslenie.

 

 

Ako nakresliť sobaAko nakresliť soba

Nielen deti, ale možno aj dospelí, ktorí sa chcú trochu výtvarne osviežiť, ocenia knihu Ako nakresliť soba a iné vianočné roztomilosti. Jednoduché návody s tvarmi, ktoré keď počas piatich krokov správne spojíte, vyčarujú na papieri soba, perníkového panáčika, červienku krasokorčuliarku, medovníkový domček či nebeského anjela. Stačí ceruzka, pár ťahov a dielko je hotové. Môžete spolu s deťmi vytvoriť vlastné vianočné pohľadnice a rozposlať rodine či kamarátom.

 

Najkrajší dar na sveteKniha Najkrajší dar na svete

Keď pod vianočným stromčekom ostane jeden nerozbalený darček, Ema a Macko sú trošku zmätení. Vedia, že nie je určený im, no ako nájsť adresáta – zajačika Chlpáčika? Oblečú sa a vydajú na skusy, veď každý darček musí byť predsa správne doručený, aj keď k majiteľovi vedie nebezpečná cestička. Touto knižkou potešíte všetky detičky cca od 3 rokov, pozrieť si jej stránky môžete už teraz.

 

Vyšli aj nové knihy s kamarátkou Terkou. So zimnou a vianočnou tematikou sú v ponuke tieto:

Terku navštívi Mikuláš NOVINKA   Terkine snežné radovánky NOVINKA   Terka oslavuje Vianoce   Terka sa učí lyžovať   Terka sa učí piecťPonuku kníh s vianočnou tematikou nájdete v kategórii Príprava na Vianoce a v jej podkategóriách:Tipy na vianočné darčeky
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Tvorivé Vianoce

0.0 0
12,99
-25%
9,74
IHNEĎ odosielame

Vianočná koleda

0.0 0
11,90
-25%
8,93
POSLEDNÉ KUSY

Vánoční příběhy

0.0 0
14,05
-19%
11,38
Vypredané

Vánoční rozjímání

0.0 0
9,35
-20%
7,48
IHNEĎ odosielame

Ako nakresliť soba

0.0 0
6,99
-25%
5,24
IHNEĎ odosielame

Najkrajší dar na svete

0.0 0
9,90
-25%
7,42
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.