Deti v kuchyni? Bez problémov...

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Ako si poradiť s deťmi v kuchyni? Na jednej strane im chceme dať priestor, aby sa niečo naučili, na druhej nechceme, aby sa zranili.

Ako si poradiť s deťmi v kuchyni? Na jednej strane im chceme dať priestor, aby sa niečo naučili, na druhej nechceme, aby sa zranili.

Ani vy nechcete, aby v kuchyni nastal bordel a chaos, ako napr. v tomto videu, ktoré je zároveň odporúčaním na kuchársku knihu:

Kuchárska kniha Vaříme s dětmi pro děti je síce v českom jazyku, ale je to učinený poklad! Vrelo vám ju odporúčame, nenechajte si ujsť ukážky z knihy.

Ak vám čeština nevyhovuje a myslíte si, že by ste sa s ňou nepopasovali, máme pre vás ešte jednu možnosť. Kuchárske knihy pre deti v slovenskom jazyku z edície Deti v kuchyni od vydavateľstva Direct Press.

Pre najmenších je vhodná kniha Recepty z rozprávky, v ktorej myšiak Hladoš šikovne kuchtí samé zdravé dobroty. A nielen zdravé jedlá, ale aj sladké maškrty. Knižka je ilustrovaná, plná rozprávkových postavičiek a vtipu. Ocenia ju deti mladšieho školského veku.

Mojej malej kuchárkePre trošku staršie dievčatá alebo tie, ktoré by už rozprávkové motívy skôr odradili, je určená kniha Mojej malej kuchárke. Autorka mala v čase vydania cca 16 rokov a pre baby si pripravila 98 strán, ktoré upútajú nielen dizajnom, fotografiami, ale aj obsahom, praktickými radami. Tešte sa na prípravu domácich palaciniek, čipsovky, mafinov či opekaných marschmallows. V ponuke máme samotnú knihu alebo ako balíček kuchársku knihu so zásterou.

No varia aj chlapci, a to nielen vďaka knihe Môjmu malému kuchárovi. Chalani v nej nájdu jednoduché recepty a podobne hravý dizajn a farebné fotky ako dievčatá. Rovnaká hrúbka knihy, no 29 rozdielnych receptov a praktické rady ako v kuchyni neutrpieť ujmu.

Samostatnou špecialitkou je kniha Deti v kuchyni, v ktorej tajomstvami varenia a pečenia sprevádza maškrtný maxipes Dany.

Slovenské kuchárky nájdete aj v kategórii Akciová ponuka DIRECT PRESS.

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Vaříme s dětmi pro děti

0.0 0
23,45
-20%
18,75
IHNEĎ odosielame

Recepty z rozprávky

3.0 1
9,99
-25%
7,49
IHNEĎ odosielame

Mojej malej kuchárke

5.0 1
7,99
-50%
3,99
Vypredané

Mojej malej kuchárke

3.0 1
14,99
Vypredané

Môjmu malému kuchárovi

3.0 1
7,99
-50%
3,99
Vypredané

Deti v kuchyni

3.0 1
9,99
-25%
7,49
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Klasika, filozofia, nástrahy internetu či kniha o výchove detí. Zaujímavé čítanie vychádza každý mesiac.
Vincent Munier a Sylvain Tesson budú vašimi sprievodcami Tibetom a cestou za snežnými leopardmi.
Spoznajte bližšie naše dejiny na prelome 18. a 19. storočia.