Dievča vo vlaku na plátnach kín

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Už 6. októbra na nás čaká Dievča vo vlaku. Dramatický príbeh známy zo stránok knihy preskúša naše mantinely medzi stenami kinosál.
Kniha Dievča vo vlakuPríbeh dievčaťa, ktoré deň čo deň na krátku chvíľu pozoruje jeden mladý pár, zaujal milióny čitateľov. Možno preto, že aj my občas cestujeme či už vlakom, alebo iný dopravným prostriedkom. A neraz sa nám naskytne príležitosť pozorovať neznámych ľudí a nazrieť do ich súkromného života. No v Rachelinom príbehu je všetko zložitejšie. Prežíva veľmi ťažké obdobie. Je rozvedená, bez práce, býva v podnájme a do Londýna neprestajne cestuje tváriac sa, že stále chodí do práce. No keď jedna z postáv, ktoré z vlaku zvykne pozorovať, zmizne, všetko sa kompletne zamotáva. Dramatická linka čitateľom nedáva spať. A Rachel prestáva rozlišovať realitu a nebude to len tým, že prepadá alkoholizmu.

Kniha Dievča vo vlaku bola bestsellerom roka 2015. Vtedy sa predali viac ako 3 milióny výtlačkov za rok. A autorka knihy, Angličanka Paula Hawkins, sa v rovnakom roku stala autorkou roku podľa časopisu Glamour.
 
Okrem knihy v tvrdej väzbe vyšla aj brožovaná s filmovou obálkou. Ak máte príbeh Dievčaťa vo vlaku už v malíčku, pozrite si skvelý slovenský trailer a prajeme vám rovnako príjemný filmový zážitok v kine.

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Dievča vo vlaku

0.0 0
11,95
-25%
8,96
POSLEDNÉ KUSY

Dievča vo vlaku

0.0 0
7,95
-25%
5,96
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Deti a knihy, to je správna rovnica, ktorá znamená zábavu č/i vzdelávanie.
Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?