Február pravdy a mágie

Silu faktov, podmanivosť mágie, ale aj viac ako zdravú drzosť objavíte v aktuálnych knižných novinkách.

Dítě na vlastní pohon Dítě na vlastní pohon

Vydavateľstvo Jan Melvil Publishing vydáva populárno-náučné knihy, ktoré sa tešia naozaj veľkej obľube. Jeden z ich najnovších počinov vychádza ako vždy z mnohých výskumov a tentokrát je zameraný prevažne na rodičov školákov a študentov. Čiže je určený takmer pre všetkých rodičov, ktorí výchovu svojho dieťaťa ešte nevzdali. Dozviete sa, že prehnaná starostlivosť je škodlivá, nie užitočná. A to najdôležitejšie, čo musíte dieťaťu poskytnúť, je pocit kontroly nad jeho vlastným životom. To sa tak ľahko napíše, ale ako na to? Začítajte sa do ukážky z knihy Dítě na vlastní pohon už teraz...

 

 

Fantastické zvery Grindelwaldove zločinyFantastické zvery Grindelwaldove zločiny

Druhý scenár z päťdielnej série o Fantastických zveroch vyjde knižne už koncom februára. Mnohé z tvorov poznáte zo série o Harrym Potterovi, ale ktovie koľko ich Joanne K. Rowlingová má ešte v zálohe? Grindelwald unikne z väzenia a pustí sa do svojho hrozivých zámerov. Medzi tými, ktorí sa mu snažia zmariť jeho plány, sú Albus Dumbledore a Mlok Scamander. Je rok 1927 a čarodejnícky svet je o kus iný ako si ho pamätáte z Harryho Pottera. Prvý diel sa odohrával v New Yorku, tento si vychutnáte v Londýne, Paríži a na Rokforte. Takže pri filmovom spracovaní si môžete vychutnať rozdielnosti Londýna a Rokfortu za éry Harryho Pottera a v prvej polovici 20. storočia.

 

Moc faktovMoc faktov

Táto kniha právom vzbudzuje záujem. Budete prekvapení, prečo väčšina ľudí nedokáže odpovedať správne na základné otázky o našej planéte. A netýka sa to len bežných smrteľníkov, ale aj učiteľov, novinárov, bankárov či laureátov Nobelovej ceny. Aj oni sa mýlia a Hans Rosling, švédsky lekár, vedec, profesor medzinárodného zdravia, spolu so svojimi spolupracovníkmi vám ponúknu vysvetlenia. Odhalili 10 inštinktov, ktoré ovplyvňujú náš pohľad na svet. Zmeňte spôsob vnímania a hodnotenia sveta a naučte sa podľa pravdivých faktov reagovať na krízy a výzvy budúcnosti. Napriek mnohým nedostatkom, svet nie je až v takej zlej kondícii, aby ste prepadali zúfalstvu.

 

NimonaNimona

Do neba vychvaľovaný komiks pre násťročných. Sľubuje záchvaty smiechu a plaču milovníkom tínedžerských kníh, fantasy či komiksov. Nimona je chodiaca katastrofa, čo na srdci, to hneď na jazyku, takže o slovné perly nie je núdza. Vraj pôsobí milo a nevinne a nemáme sa nechať oklamať – srší z nej skôr humor, vtipy o smrti a podobné brutality. Veď nazrite do niekoľkých stránok, snáď sa v nich trochu vyfarbí...

 

 Ukážka z komiksu Nimona

 Ukážka z komiksu Nimona

Ukážka z komiksu NimonaUkážka z komiksu Nimona
Akcia na bestsellery

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Dítě na vlastní pohon

18,75 € 15,94 €
IHNEĎ odosielame

Fantastické zvery Grindelwaldove zločiny

12,90 € 10,96 €
PREDPREDAJ

Moc faktov

18,90 € 14,18 €
IHNEĎ odosielame

Nimona

13,99 € 10,91 €
PREDPREDAJ
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Silu faktov, podmanivosť mágie, ale aj viac ako zdravú drzosť objavíte v aktuálnych knižných novinkách.
Zariaďujete nanovo, rozmýšľate do akej knižnice investovať? Máme pre vás pár tipov.
Možno to netreba preháňať, ale určite sa oplatí inšpirovať sa. Minimalistický domov si môžete vytvoriť či ste single, alebo bývate s rodinou, priateľmi či známymi.