Kniha Dieťa Bridget Jonesovej

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Obľúbili ste si Bridget Jonesovú? Aktuálnu novinku Dieťa Bridget Jonesovej nájdete na plátnach kín, ale už čoskoro ju môžete držať v rukách vo forme knihy aj v slovenskom jazyku.
Možno ste už prečítali všetky tri knihy Helen Fieldingovej o Bridget Jonesovej. Potom ste asi trochu na vážkach, kdeže sa vzala kniha Dieťa Bridget Jonesovej, keď v poslednej knihe Zbláznená do chlapa mala už deti dve! Ak sledujete len filmy, tu je kontinuita deja plne zachovaná. ;)

Kniha Dieťa Bridget Jonesovej vychádza z pravidelných stĺpčekov Helen Fieldingovej, ktoré písala pre denník The Independent. Bridget tu má krátko po štyridsiatke a po pár zamotaných dňoch, akoby ich vždy nemala takmer všetky, sa ocitá v prekérnej situácii. Je tehotná, no nevie, kto je otcom dieťaťa. Prečítate si ako k tomu vôbec došlo, ako prebiehalo tehotenstvo a samotný pôrod. Do jej života vstúpi nový muž, ale keďže v takýchto romanťákoch, ale nielen v nich, však aj v živote, občas stará láska nehrdzavie, tak tu nájdete aj úspešného právnika Marka Darcyho. A ak ste veľmi nedočkaví, môžete si záver knihy zistiť už teraz, pretože Dieťa Bridget Jonesovej je aktuálne v kinách. Ale určite odporúčame doplniť si knižnicu.

Kniha vyjde v slovenčine koncom novembra 2016.A keďže Bridget nie je nikdy dosť, neprehliadnite druhý, pikantnejší trailer:
Zdroj info: Albatrosmedia
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Dieťa Bridget Jonesovej

0.0 0
13,99
-25%
10,49
POSLEDNÉ KUSY

Denník Bridget Jonesovej

0.0 0
12,90
-25%
9,68
Vypredané

Bridget Jonesová S rozumom v koncoch

0.0 0
12,90
-25%
9,68
Vypredané

Bridget Jonesová Zbláznená do chlapa

3.0 1
12,90
-25%
9,68
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.