Knihovinky - máj 2017

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Tri knihy, ktoré fanúšikovia očakávajú. A jeden komiks, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti, aj keď je v češtine.

Do júna, kedy vyjde novinka Dominika Dána, Korene zla, je ešte stále dosť ďaleko. Prečítajte si iné novinky.

ZáleskautkyKomiks Záleskautky

Komiksy od českého vydavateľstva Paseka sú už zárukou kvality a inakosti. Najnovšie dielko je o piatich kamoškách, ktoré budú utužovať svoje kamarátstvo v dievčenskom skautskom tábore. Ich plány im ani nemusia narúšať skauti z chalanského tábora. Kdeže. Videli ste už trojoké líšky a viete si predstaviť, aké vodné príšery môžu potrápiť päticu kamošiek? Najlepšie to zistíte, ak sa do tohto komiksu začítate. Kamošky Jo, April, Mal, Molly a Riply – sú stelesnením hodnôt ako priateľstvo, tolerancia, ochrana prírody a odvaha. Záleskautky chytia nielen ich rovesníkov.
Do vodyKniha Do vody

Paula Hawkins, autorka trileru Dievča vo vlaku, pripravila novú knihu. Dno rieky odhalí mŕtve telo slobodnej matky i mladého dospievajúceho dievčaťa. To však nie sú jediné obete, ktoré voda odhaľuje. Čo je horšie, všetky sú ženského pohlavia a priľahlé mestečko začína byť veľmi nepokojné. Dlho utajované skutočnosti budú musieť vyplávať na povrch ako telá obetí. Odhaľte ich tiež.


Vlk a dýkaDetektívka Vlk a dýka

Notár Barbarič a kapitán Stein by mali vyšetriť už piaty prípad. No tentokrát na to ostane Barbarič sám. Hrad lúpežných rytierov, Sitno, čelí zdrvujúcemu zmiznutiu. Je dobre vyzbrojený a oddáva sa stráži, no uprostred noci z neho zmizne kastelánova dcéra. Juraj Červenák v ďalšom detektívnom prípade načrtáva aj krvavú minulosť hradu a bájne povesti o zakliatom podzemnom vojsku. No každé zmiznutie musí mať vysvetlenie. Tu si naozaj nevystačíme s povedačkami.


Tučko TomKniha Tučko Tom

Možno ste už zaregistrovali český bestseller o chudnutí s názvom Břicháč Tom. Autor tejto knihy schudol za 1 rok 27 kg a ubudlo mu 33 cm v páse. A to sa stalo už pred niekoľkými rokmi. Medzitým stihol vydať tri knihy na túto tému a jojo efekt nikde. Niet lepšej reklamy pre knihy o chudnutí. Jeho prvá kniha Břicháč Tom vychádza už čoskoro v slovenskom preklade pod názvom Tučko Tom. Obsahuje rady a tipy ako schudnúť bez jojo efektu a recepty na nové jedlá, ktoré k tomu pomohli aj Tomovi.Všetky najlepšie novinky

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Tučko Tom

0.0 0
10,90
-20%
8,72
IHNEĎ odosielame

Vlk a dýka

0.0 0
12,95
-25%
9,71
Na vyžiadanie

Do vody

0.0 0
11,95
-25%
8,96
Na vyžiadanie

Záleskautky

0.0 0
14,05
-18%
11,52
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.
Priblížte deťom slovenské rozprávky od Pavla Dobšinského.