Dovolenkové čítanie

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Neviete si vybrať, ktorú knihu si vziať so sebou na dovolenku alebo k vode? Prinášame vám niekoľko tipov.

Mnohí z nás si nevedia predstaviť letné mesiace bez kníh, brávajú ich so sebou všade tam, kde oddychujú. Práve preto sme si pre vás pripravili pár tipov, čo si v lete prečítať.
V detaile produktu nájdete niekoľko ukážkových strán z knihy.

Hľadanie dokonalej láskyHľadanie dokonalej lásky
Druhý diel novej série Hľadanie od Jennifer Probstovej opäť ponúka romantický príbeh, tentokrát z prostredia zoznamovacej agentúry neďaleko New Yorku. Kennedy, jedna zo spolumajiteliek agentúry, chce nájsť Nathanovi, zanedbanému chlapovi s nemožnými spôsobmi, dokonalú manželku. Kennedy si s Natom rozumie, avšak rodiacej sa láske bráni Kennedina profesionálna česť. Ale dá sa srdcu rozkázať?
Štrikovaní frajeriŠtrikovaní frajeri
Príbeh o ženách, ktoré sa cítia osamelo, aj napriek tomu, že niektoré nežijú sólo. Každá z hrdiniek knihy Štrikovaní frajeri je iná a žije si svoj príbeh, ale jedno majú spoločné - všetky túžia po láske a chcú veriť na šťastné konce. Niektoré z nich skúšajú nájsť šťastie pomocou virtuálnej zoznamky. Tento druh zoznamovania im prináša nádej aj adrenalín.

Muž menom OveMuž menom Ove
Kniha o zatrpknutom a večne frflajúcom staršom pánovi, akého môže nájsť vo svojom okolí každý. Muž menom Ove je dielo plné láskavého humoru a absurdných situácií. Príbeh je o prekvapivom priateľstve, potulnom kocúrovi, ale predovšetkým o tom, ako Ove dokáže zmeniť život ľuďom, ktorí sa s ním stretnú. Postupne si uvedomíte, že ten protivný dedko, je vám vlastne sympatický.

Krv na snehuKrv na snehu
Letná novinka od Jo Nesbøa, kráľa severskej detektívky. Olav je nájomný vrah. Zabijak. Väčšinou likviduje ľudí, ktorí si to zaslúžia, no tentokrát je jeho cieľom šéfova manželka, do ktorej sa Olav zamiloval.

Ja, pútnikJa, pútnik
Napísal knihu, ktorou chcel pomôcť svojim kolegom, no jeho kniha sa stala návodom na spáchanie dokonalej vraždy. Začnú sa preteky s časom, pretože v hre je zničenie celej Ameriky.
Kniha Ja, pútnik je kombináciou špionážneho a kriminálneho trileru.
Kniha Záblesk svetlaZáblesk svetla
Ak hľadáte strašidelný fantasy príbeh s neopakovateľnou atmosférou, kniha Záblesk svetla je tou správnou voľbou. Štrnásťročného Trevora privedie otec do rodinného sídla, na ktorého stavbu padli hektáre nádherného lesa. Záhadný dom je plný tajomstiev ...

Tituly vybrala: Andrea Slížová

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Aká je sila skutočného priateľstva a dokáže jeden bláznivý nápad zmeniť jeho dynamiku?
Objavujte svet s týmito leporelami.
Samozrejme, plný noviniek. Začítajte sa.