Nové tipy na vianočné pečenie

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Radi by ste na vianočnom stole ohúrili novým receptom? Možno nechcete meniť hlavný chod, ale aj nový zákusok dokáže malý vianočný zázrak. Inšpiráciu môžete nájsť aj v špeciálnych kuchárskych knihách.

Radi by ste na vianočnom stole ohúrili novým receptom? Možno nechcete meniť hlavný chod, ale aj nový zákusok dokáže malý vianočný zázrak. Inšpiráciu môžete nájsť aj v špeciálnych kuchárskych knihách.

Recepty zo života Vianočná kuchárkaV obľúbenej edícii Recepty zo života sa vyníma Vianočná kuchárka. Ponúka nielen recepty, ktoré sú ako ušité na štedrovečerný stôl, ale aj pochúťky, ktoré si môžete pripraviť trebárs na Štefana. Napríklad Štefanskú sviečkovú s orieškami. Alebo morčacie rezne, tie tiež nie sú tradične vhodné na Štedrý deň, ale neskôr určite potešia všetkým milovníkov mäsa.


Helenčino pečenie - balíčekV Česku je veľký záujem o zákusky Heleny Vybíralovej. V edícii Helenčino pečení vyšli tituly Vánoční cukrovíSváteční cukroví. Nájdete v nich recepty na medové koláče, vianočné hviezdičky, mandľové trubičky, linecké kvetinky, čokoládové srdiečka, rožky s mandľovým krémom či mandľové slzičky. Knihy máme v ponuke aj v praktickom darčekovom balení. Ak máte kúsok českých koreňov alebo radi čerpáte aj zo zahraničných receptov, určite si pochutíte. A suroviny na Helenkine recepty u nás určite zoženiete, tak smelo do toho.

Vianoce na SlovenskuAk lipnete na slovenských tradíciách a práve naopak, potrebujete ich trochu oprášiť, predstaviť svojim deťom alebo si len tak zaspomínať, výbornou voľbou je kniha známej slovenskej etnografky Zory Mintalovej-Zubercovej, Vianoce na Slovensku. Tradičné recepty a rady zo všetkých regiónov Slovenska si určite obľúbite a využijete nielen vo vianočnom období. Recepty na halászlé, bábovku, bratislavské orechové rožky či rybaciu polievku sa môžu zísť aj inokedy. Ak už túto knihu máte, určite si nenechajte ujsť novinku Zory Mintalovej-Zubercovej, unikátnu publikáciu Tradície na Slovensku.


Autorka článku: Jana Golianová

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Recepty zo života 24 Vianočná kuchárka

0.0 0
12,90
Vypredané

Balíček 2 ks Vánoční cukroví + Sváteční cukroví

0.0 0
15,46
-20%
12,37
Vypredané

Vianoce na Slovensku

0.0 0
24,90
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Detské knihy z vydavateľstva SUN využijete na večerné čítanie pre predškolákov a neskôr si z nich môžu čítať sami.
Po krátkom oddychu sa knižné vydavateľstvá naplno ponárajú do práce.
Spoznajte 8 vynikajúcich kníh, ktoré učarovali knižným blogerkám.