Osem rôčkov nám to svedčí

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Toľko rokov si spoločne čítame. A možno trochu kratšie, ak ste nás zaregistrovali len nedávno. Užite si dopravu zadarmo.

KNIHCENTRUM.sk sa práve dnes dožíva bacuľatých, snehuliakovských 8 rokov. A už tradične prináša svojím zákazníkom dopravu zadarmo.

Zľavový kód sa posledné roky nemení, osviežime si však pamäť, je to kniznaparty. Lebo práve tak by ste sa mali cítiť pri nákupe skvelých kníh podľa vášho gusta. Akoby ste boli na párty a oslavovali. Tentokrát si zľavu môžete uplatniť ako vždy 11. októbra 2018 a to pri každej objednávke, ktorá presiahne symbolickú sumu 8 €.

Veríme, že si jednu či dve fantastické knihy u nás nájdete a pokojne už popremýšľajte aj nad darčekmi, ktoré môžete zaobstarať s predstihom už teraz.

Zľavu je možné uplatniť nielen pri objednávke kníh, ale aj ďalšieho sortimentu z našej širokej ponuky: kalendáre, diáre, ekologické termohrnčeky, hračky či mapy. A nebojíme sa ani kníh v angličtine a ak si potrpíte na fest zľavnené knihy – nevynechajte náš rozsiahly Knižný bazár a výňatok z neho v podobe Tipov z Knižného bazára. Jednoducho, čítajte s nami.

#kniznaparty   #knihcentrumsk

Označte našu akciu v príspevkoch na sociálnych sieťach a podeľte sa o skúsenosti s naším internetovým kníhkupectvom a dnešnou akciou.

 

Inšpirácie na skvelé knihy nájdete aj v kategórii s aktuálnymi knižnými novinkami či knihami v predpredaji.

 

A ešte pár tipov na najnovšie bestsellery:

Kniha Máme to rádi zdravě   Krimi Priepasť   Kniha pre deti Stromy   Kniha Juraja Červenáka Hradba západu   Kniha Arpáda Soltésza SviňaKniha Nejlepší víkendKniha VeselíKniha Kurvítka v hlavě
Pohlreichova kniha Fresh kuchyně   Lulus receptár   Sladkosti ze Svatojánu od Evy Francovej

 


Narodeniny internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.sk
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Aká je sila skutočného priateľstva a dokáže jeden bláznivý nápad zmeniť jeho dynamiku?
Objavujte svet s týmito leporelami.
Samozrejme, plný noviniek. Začítajte sa.