Osem rôčkov nám to svedčí

Toľko rokov si spoločne čítame. A možno trochu kratšie, ak ste nás zaregistrovali len nedávno. Užite si dopravu zadarmo.

KNIHCENTRUM.sk sa práve dnes dožíva bacuľatých, snehuliakovských 8 rokov. A už tradične prináša svojím zákazníkom dopravu zadarmo.

Zľavový kód sa posledné roky nemení, osviežime si však pamäť, je to kniznaparty. Lebo práve tak by ste sa mali cítiť pri nákupe skvelých kníh podľa vášho gusta. Akoby ste boli na párty a oslavovali. Tentokrát si zľavu môžete uplatniť ako vždy 11. októbra 2018 a to pri každej objednávke, ktorá presiahne symbolickú sumu 8 €.

Veríme, že si jednu či dve fantastické knihy u nás nájdete a pokojne už popremýšľajte aj nad darčekmi, ktoré môžete zaobstarať s predstihom už teraz.

Zľavu je možné uplatniť nielen pri objednávke kníh, ale aj ďalšieho sortimentu z našej širokej ponuky: kalendáre, diáre, ekologické termohrnčeky, hračky či mapy. A nebojíme sa ani kníh v angličtine a ak si potrpíte na fest zľavnené knihy – nevynechajte náš rozsiahly Knižný bazár a výňatok z neho v podobe Tipov z Knižného bazára. Jednoducho, čítajte s nami.

#kniznaparty   #knihcentrumsk

Označte našu akciu v príspevkoch na sociálnych sieťach a podeľte sa o skúsenosti s naším internetovým kníhkupectvom a dnešnou akciou.

 

Inšpirácie na skvelé knihy nájdete aj v kategórii s aktuálnymi knižnými novinkami či knihami v predpredaji.

 

A ešte pár tipov na najnovšie bestsellery:

Kniha Máme to rádi zdravě   Krimi Priepasť   Kniha pre deti Stromy   Kniha Juraja Červenáka Hradba západu   Kniha Arpáda Soltésza SviňaKniha Nejlepší víkendKniha VeselíKniha Kurvítka v hlavě
Pohlreichova kniha Fresh kuchyně   Lulus receptár   Sladkosti ze Svatojánu od Evy Francovej

 


Narodeniny internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.sk
Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Silu faktov, podmanivosť mágie, ale aj viac ako zdravú drzosť objavíte v aktuálnych knižných novinkách.
Zariaďujete nanovo, rozmýšľate do akej knižnice investovať? Máme pre vás pár tipov.
Možno to netreba preháňať, ale určite sa oplatí inšpirovať sa. Minimalistický domov si môžete vytvoriť či ste single, alebo bývate s rodinou, priateľmi či známymi.