Tipy na knižné darčeky pre dospelých

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Ešte váhate nad dobrými knihami? Začítajte sa do našich tipov.

Umenie digitálneho životaUmenie digitálneho života

Žijeme v informačnej dobe, dokonca už môžeme hovoriť o tom, že sme vystavení priveľkému množstvu informácií. Zvykli sme si prijímať krátke správy, párminútové videopríspevky, očakávame informácie naservírované čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Aj keď máme pocit, že z takýchto správ sa dozvieme, čo potrebujeme, je to častokrát klamlivé a hlavne to zaberá veľa času. Rolf Dobelli žije už veľa rokov bez správ. To dôležité sa k nemu vždy dostane a to, čo je pre neho naozaj podstatné, o čom potrebuje vedieť viac, o tom si prečíta dlhšie články, ideálne rovno knihy. Nechajte sa inšpirovať, začítajte sa do jeho knihy. Určite bude skvelým darčekom pre všetkých vytrvalých konzumentov správ: novinových, televíznych alebo na internete, kde je navyše veľké množstvo falošných správ, ktoré si vyžadujú ďalší čas na overenie.

 

 

Toto nie je kuchárska kniha 2Toto nie je kuchárska kniha 2

Atlas pre hladných, maškrtných a gurmánov. Toto naozaj nie je kniha receptov, autor Jozef Koleják vám predstaví jedlá a pochutiny z celého sveta. Spoznáte zaujímavosti z histórie i prípravy rôznych jedál. Dozviete sa, ako vznikol cisársky trhanec alebo dezert Eton mess, zistíte, že cestoviny carbonara nevznikli v Taliansku, čo je to vegemite alebo pastrami. Texty sú doplnené ilustráciami Martina Bajaníka. Kniha je napísaná naozaj lahodným jazykom vycibreným na chuť jedál i rytmus slov, preto bude skvelou darčekovou pochúťkou pre každého labužníka, skúste sa začítať.

 

Děti nade všeDěti nade vše

Siedma kniha obľúbenej autorky Delphine de Vigan je trilerovo ladená. Niektoré z jej predošlých kníh pôsobili vyslovene ako sociálne drámy, no s touto knihou mieri na širšiu paletu čitateľov. V knihe predstavuje dva svety. V prvom dominujú hviezdy internetu a Mélania, ktorá sa kvôli vidine slávy vzďaľuje od reality i svojich blízkych. V druhom je jej protiklad Clara, ktorá sa v rámci kriminalistického tímu zaoberá zneužívaním detí v digitálnom priestore. Pretnú sa tieto dva svety a ako bude vyzerať svet v roku 2030?


Ďalšie tipy na knihy nájdete v kategórii Tipy na vianočné darčeky.


Tipy na knižné darčeky podľa tém

Knihy s vianočnou tematikou

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Umenie digitálneho života

Umenie digitálneho života

0.0 0
14,90
-15 %
12,66
POSLEDNÉ KUSY

Toto nie je kuchárska kniha 2

0.0 0
19,95
-25 %
15,00
IHNEĎ odosielame
Čeština

Děti nade vše

0.0 0
19,75
-10 %
17,77
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.