Tipy na tvorbu zoznamov prianí

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Mať jeden knižný zoznam prianí je super. No my máme tipy na tvorbu ďalších, ktoré sa vám hlavne v predvianočnom období môžu šiknúť.

Knižný zoznam prianí nie je nijaká novinka. Existuje niekoľko internetových kníhkupectiev, ktoré zoznamy prianí resp. wishlisty (z angličtiny, čítajte višlisty) ponúkajú.

Na KNIHCENTRUM.sk si zoznamov prianí môžete spraviť viac. Je to rýchle, prehľadné a skvele vám poslúžia, keď budete chcieť kamarátov, rodinu či známych informovať, ktoré knihy alebo iné tituly by vás zaručene potešili. Každému blížnemu budete môcť zaslať iný zoznam a tak sa úspešne vyhnete riziku rovnakého darčeku a vôbec neprídete o prekvapenie.

Zoznam prianíĎalšia skvelá možnosť využitia sa ponúka vždy, keď vám blížni schválne či náhodou prezradia, o akých knihách snívajú. Môžete si vytvoriť zoznamy napr. s názvom Darček pre Mišku, Prekvapko pre mamku a pod. a zhromaždiť pár tipov na knihy, ktorými ich pri najbližšej príležitosti zaručene potešíte a veľmi príjemne prekvapíte, ako ste sa trafili do ich vkusu. To stojí za to, nie? Len si dajte pozor, aby ste sa z účtu s takýmito zoznamami prianí odhlasovali a vaši blízki nemali šancu vypátrať, čo pre nich chystáte. ;-)

A keďže sa blížia Vianoce, je najvyšší čas, aby ste si tvorbu zoznamov prianí (wishlistov) odskúšali a zdokonalili.

Všetky základné informácie o zoznamoch prianí a ako ich na KNIHCENTRUM.sk úspešne tvoriť, nájdete v článku Zoznam prianí. Alebo sa rovno prihláste či zaregistrujte, určite na to prídete aj formou pokus - omyl.

Prihlásenie   Registrácia v kníhkupectve   Vytvorenie knižného zoznamu prianí
Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Skutočných príbehov o holokauste je už pomerne veľa, tento je priamo z pera historika.
Dbáte na atmosféru či jazyk knihy? Dajte šancu Reštaurácii The Hills.
Nemusíte si listy vychutnávať len vonku. Začítajte sa do knižných noviniek.