Vášnivá milenka

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Vášnivá milenka je v poradí už tretia kniha zo série mileniek. Autorka knihy Tracy Anne Warrenová prináša po tituloch Nebezpečná milenka a Odvážna milenka ďalšiu pútavú historickú romancu.
Gabriella St. George je živelná kráska. Keď jej majetnejší strýko ponúkne život v Londýne, neváha ani na chvíľu. No netuší, že Londýn jej pripravil poriadne nebezpečné nástrahy. Tie sú stelesnené v osobe  Anthonyho Blaka, presvedčeného starého mládenca, ktorý ženy miluje, no zásadne len jednu noc. A to Gabriella zo zásady odmieta. Tracy Anne Warrenová ponúka už v poradí tretiu knihu zo série mileniek, tentokrát s názvom Vášnivá milenka.

Vášnivá milenkaGabriella St. Goerge je synonymom živelnosti a krásy. No v rámci spoločenských pomerov má zásadný problém. Je úplne na mizine. Rodičia jej nenechali ani penny a tak sa pretĺka životom ako môže. Jedného dňa znedazdania zasiahne osud v podobe bohatého strýka, ktorý jej ponúkne nový život v Londýne. Gabriella neváha ani na chvíľu a s dravosťou jej vlastnou sa vrhá do nového dobrodružstva, oveľa vzrušujúcejšieho, akoby sa kedy nazdávala.

Londýn. Mesto šľachty a pompéznosti, ale aj nových príležitostí. A práve jednou z
nich sa pre Gabrielu stáva šarmantný a príťažlivý Anthony Black, vojvoda z Wyvern. Anthony dávno neverí na lásku, k ženám je galantný a nadmieru pozorný. Zástupy mu ležia pri nohách, stačilo by si len vybrať, kývnuť prstom. Svojim šarmom si podmaní aj Gabriellu, no tá statočne odoláva jeho hladovému vábeniu. S predstieranou ľahostajnosťou ignoruje jeho vášnivé pohľady. No Gabriella je len žena a odolávať dlho nevydrží. No láska na jednu noc nie je nič pre ňu. Ak raz miluje, je to až za hrob. A tak sa strmhlav vrhá do hry vášne a zvádzania s cieľom získať si Anthonyho srdce natrvalo.

No Anthony Black sa viazať nehodlá. S pôžitkom si vychutnáva všetky slasti svojho staromládeneckého života. A žiadnej žene sa nechystá ponúknuť viac ako zopár vášnivých chvíľ milostného dobrodružstva. No Gabriella je iná, je poriadnym testom jeho predsavzatia. Každým úsmevom a iskrivým pohľadom podkopáva jeho sebavedomie. Odolá svetaskúsený vojvoda z Wyvern vábeniu lásky alebo v ňom zvíťazí mámenie bezstarostného života?
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Vášnivá milenka

3.0 1
3,00
-25%
2,25
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.