RSS
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
17.02.2020
15:00
14.01.2020
01:00
Chybný krok - Dick Francis, Felix Francis
Najnovšia kniha dnes už zosnulého autora Dicka Francisa má názov Chybný krok. Dick Francis písal knihu so svojím synom Felixom, ktorý ju po otcovej smrti sám dokončil.
James Rollins - Oltář ztraceného ráje
James Rollins si nachystal pre milovníkov thrillerov opäť lahôdku. Jeho najnovšia kniha má názov Oltář ztraceného ráje a čitateľa zavedie nielen do vojnou zmietaného Iraku.
Born to run Zrození k běhu
Táto vynikajúca kniha zožala i na Slovensku obrovský úspech a vypredala sa v priebehu niekoľkých týždňov. Nasledovala samozrejme dotlač a naďalej je dostupná nielen pre fanúšikov behu.
Krásni a mŕtvi
To je názov novej teenagerskej ságy z pera Eden Maguire. Práve vychádza prvý diel série: Jonas. Nechajte sa zatiahnuť do sveta mŕtvych, nič zlé sa vám nestane.
Nemesis - Jo Nesbo
Jo Nesbo vydal prvú knihu, detektívny román, už v roku 1997. V slovenskom preklade debutoval až v roku 2008, no v českom v roku 2005. A aby ste dlho nečakali na novinky, čítajte Nesba aj v čestine.
Nová svetovka od EvitaPRESS - Život v mínuse
Evitapres vydalo knihu Avis Cardelly, Život v mínuse. Prevedie vás kladmi i zápormi závislosti na nakupovaní. Nakupovaní šiat, ktoré vás môžu dostať pod dno.
Daniel Silva - Prípad Rembrandt
Americký spisovateľ špionážnych románov má pre nás ďalšiu knihu. Zaoberá sa v nej hľadaním ukradnutého, len nedávno znovuobjaveného, Rembrandtovho diela - jeho vlastného autoportrétu.
Sprievodca MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu
Slovensko konečne usporiada hokejový šampionát. Ešte pred jeho zahájením sa môžete dočítať všetko potrebné, čo by mal fanúšik ovládať. Sprievodca tohtoročnými majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji vás určite nesklame.
Objavte v sebe dobro
Úspešná americká spisovateľka Louise L. Hayová vydáva v marci už aj na Slovensku novú knihu, Objavte v sebe dobro.
Veľkolepá svadba Williama a Kate
Rozprávková svadba by sa mala uskutočniť 29. apríla 2011. No už predtým sa s vami budúci mladomanželia podelia o svoj ľúbostný príbeh. Napríklad v knihe William a Kate.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Nenechajte sa odradiť populárnym slovom minimalizmus, táto kniha je určite aj pre vás!
Zájdeme do Japonska i do hlbín duše. Stránky kníh majú vždy čo ponúknuť.
Máte blog, vlastný biznis, chcete sa zaujímavejšie prezentovať na sociálnych sieťach? Jak na sítě bude pre vás to pravé orechové.