AKCIA na bestsellery

Jarné knižné pokušenia

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Naberte nový dych s knižnými novinkami.

DychObálka knihy Dych

Vedomá práca s dychom posilní vaše pľúca a upokojí myseľ. Že ste už nad tým rozmýšľali alebo to už dávno viete? Autora knihy Dych, Jamesa Nestora, nakopli hodiny dýchania, ktoré mu odporučil lekár. A to bol len začiatok cesty. Ako je možné, že niektorí vydržia dvanásť minút na jeden nádych alebo dokážu zahriať svoje telo vedomým dýchaním, dokáže to každý? Prečo sa naše dýchanie v posledných desaťročiach zhoršilo a ako ho dať dokopy?

Vedeli ste, že dýchanie má vplyv aj na chrup, skoliózu či autoimunitné ochorenia? V knihe Dych nájdete mnoho fascinujúcich informácií podložených výskumami a určite vďaka nej venujete čas práci s dychom aj vy. Správne dýchanie je totiž jedným zo základných pilierov fyzického i psychického zdravia. Potvrdzujú to už aj vedci, no väčšina dýchacích techník je známa stovky až tisíce rokov – tí, ktorí sa venujú joge či meditácii už mnohé z nich poznajú. Objavte aj vy nielen staroveké dýchacie techniky.

 

Zahrada do vázyObálka knihy Zahrada do vázy

Tretia kniha českej záhradníčky Anity Blahušovej je venovaná špeciálnej téme, o ktorej knihu v našich končinách asi ani nenájdete. Pestovanie kvetín vhodných na rez do kytíc, to je veru krásna a unikátna problematika. Či máte k dispozícii záhradu alebo balkón, Anita Blahušová má pre vás tipy, čo a ako pestovať, ako a kedy pristupovať k rezu a ako sa o čerstvú kyticu vhodne starať. Kniha poteší začiatočníkov i pokročilých, je prehľadná a obsahuje jedinečné tipy na výplňovú zeleň či vzorové plániky kvetinových záhonov. Nazrite do knižky Zahrada do vázy.


 

LiptovObálka knihy Liptov

Knižný turistický sprievodca regiónom Liptov vám predstaví známe i menej známe zákutia tohto malebného kúska Slovenska. Informácie o prírodných, historických a kultúrnych zaujímavostiach ocenia pravidelní i príležitostní návštevníci Liptova. Tipy na výlety, túry, praktické informácie, fotografie, mapy, obrazy a ilustrácie vás navnadia na návštevu zaujímavých miest, ktoré by ste možno inak obišli. Nie všetko nájdete na internete, plus to niekedy zaberie viac času ako otvoriť prehľadného knižného sprievodcu. Ku knihe sme pridali aj pár stránok na ukážku nahliadnite do knihy Liptov.


 

Pekáreň v BrooklyneObálka knihy Pekáreň v Brooklyne

Voňavá kávička a chutný koláčik. To je vhodné kombo k čítaniu voľného pokračovania zo série Romantické úteky. Gastronovinárka Sophie z knihy Kaviareň v Kodani sa vydá na dobrodružnú cestu do New Yorku, kde sa ubytuje nad malinkou pekárňou, v ktorej strávi nadmieru veľa času nielen kvôli vôňam a chutiam. Tu sa spriatelí s bratrancom majiteľky, ktorý sa podobne ako ona, nemieni viazať, takže ich kamarátstvu nič nestojí v ceste. A keďže lásku vraj netreba naháňať, vždy si vás nájde, ktovie, bude to ON alebo sa zjaví ešte niekto iný? Julie Caplinová vydala už niekoľko romantických kníh, ak jej štýl písania nepoznáte, začítajte sa do ukážky z knihy Pekáreň v Brooklyne.


 

Strážkyňa slnkaObálka knihy Strážkyňa slnka

Snehová sestra je jednou z najznámejších kníh nórskej spisovateľky Maji Lunde. Zimný príbeh, ktorý uchvátil nielen deti, ale aj mnohých dospelých, pokračuje jarným: Strážkyňa slnka. Všetko vôkol Lily je tmavé kvôli nesmierne upršanému počasiu. Všetkým chýba jasné slnko, ktoré by prebilo panujúcu hmlu. Lenže slnko je uväznené kvôli pomste a niekto musí poraziť Strážkyňu slnka, aby bolo všetko jasnejšie a do sveta sa prinavrátil život. Veď v nekončiacich kalužiach vody si obyvatelia plodiny nevypestujú. Knihu opäť ilustrovala Lisa Aisato a môžete sa tešiť aj na letný a jesenný príbeh.Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Dych

Dych

5.0 3
16,90
-25 %
12,68
IHNEĎ odosielame
Čeština

Zahrada do vázy

0.0 0
24,70
-23 %
18,90
IHNEĎ odosielame

Liptov

0.0 0
16,95
-25 %
12,71
POSLEDNÉ KUSY

Pekáreň v Brooklyne

0.0 0
16,99
-15 %
14,44
IHNEĎ odosielame

Strážkyňa slnka

0.0 0
14,90
-25 %
11,18
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Surová rodinná dráma. Skryté traumy a túžba niekam patriť.
Dobrá kniha je náš maják. Nájdite tú svoju.
Spoznajte zaujímavé príbehy horských chát a devätnásť nevšedných osudov ich chatárov.