Listy zo stromov a listy v knihách

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
22.02.2021
16:49
22.01.2021
16:06
14.01.2021
13:00
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Nemusíte si listy vychutnávať len vonku. Začítajte sa do knižných noviniek.

Kniha Adam Ondra lezec tělem i dušíAdam Ondra lezec tělem i duší

Kniha o Adama Ondrovi stihla vyjsť ešte na sklonku októbra. Určite ste o Adamovi počuli, ako o lezcovi, ktorý zdolal Dawn Wall v Yosemitskom národnom parku v USA a ešte k tomu v rekordnom čase, pričom prvýkrát bola stena zdolaná až v roku 2015. Ale to je len jedna zo špičiek ľadovca a je mnoho iných, ktoré si Adam cení viac. Nielen o týchto úspechoch, ale aj o začiatkoch jeho lezeckej kariéry sa dozviete veľa zaujímavostí v knihe Adam Ondra lezec tělem i duší. Perfektný darček nielen pre lezcov, ale aj pre všetkých odvážlivcov i strachopudov.


 

Minimalistický denníkMinimalistický denník

Pamätáte si na náš rozhovor s Andreou Richardson, autorkou knihy Minimalistický domov. Ak vás zaujali nielen jej myšlienky o uprataní a zefektívnení domácnosti, určite oceníte novinku, ktorú sa rozhodla priniesť na predvianočný trh a bude aktuálna aj kedykoľvek počas roka. Minimalistický denník dáva na frak všetkým neužitočným a málo vypĺňaným diárom, ktorých ste možno za roky vyskúšali veľa, ale nie vždy ste s nimi aktívne vydržali až do konca kalendárneho roka. Prelistujte si Andrein Minimalistický denník, možno práve on bude správnym sprievodcom v nasledujúcom roku. Veď práve minimalizmus je silným nástrojom na podporu produktivity. A začať môžete hoc aj obratom. 
Kniha Bratislava a okolie pre detiBratislava a okolie pre deti

S radosťou vítame aj novú knihu z vydavateľstva DAJAMA – Bratislava a okolie pre deti. Tretia kniha zo série vás opäť presvedčí, že sedieť furt s deťmi doma alebo v akýchkoľvek uzavretých priestoroch, je bez ohľadu na ročné obdobie, jednoducho nanič. Potešte váš pohybový aparát a primerane unavte vaše deti. Ak si myslíte, že je ťažké odhadnúť ich limity a potreby, veríme, že táto kniha vám poskytne potrebné informácie a skvelé tipy na zvládnuteľné výlety. Čerstvý vzduch je predsa nenahraditeľný. Pomocníkom na výletoch bude aj priložená maľovaná mapa, vďaka ktorej sa dospelí zorientujú a zároveň je pútavá aj pre detské oči.Kniha Nevesta na skúškuNevesta na skúšku

Z beletrie by sme vám mohli odporučiť knihu Malý život od Hanye Yanagihara, no ak ste ju už čítali v českom vydaní od Odeonu, posuňme sa radšej ďalej. Ku knihe od Helen Hoang – Nevesta na skúšku. Khai má problém s pociťovaním žiaľu i lásky, je to spôsobené tým, že je autista. On na lásku abdikoval, jeho mama nie. Chce, aby mal dlhodobý vzťah, preto sa vráti do Vietnamu a vyberie mu dievča Esme. Tá sa do Khaia síce zamiluje, ale je to ťažké, keď je láska neopätovaná. Bude mať Esme trpezlivosť, kým Khai prekoná limity svojho srdca? Možno vás zaujme aj predchádzajúca kniha autorky, Rovnica lásky, hlavnou hrdinkou je tridsiatnička s Aspergerovým syndrónom a tiež má ťažkosti s randením.Lovci šarlatánovLovci šarlatánov

Zamýšľate sa občas nad tým, ako nepodľahnúť medicínskym nezmyslom a hoaxom? Dvanásť lekárov a iných odborníkov z oblasti imunológie, epidemiológie, nutričnej terapie, farmácie či psychológie, ktorí pôsobia nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Nemecku, Veľkej Británii či USA, vám pomôžu vyznať sa v očkovaní, biorezonancii, homeopatikách, domácich pôrodoch či v prekyslení organizmu. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Nenechajte sa oklamať a investujte vaše financie a čas s rozumom. Kniha Lovci šarlatánov je rozhodne dobrá investícia.

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Adam Ondra lezec tělem i duší

0.0 0
18,75
-19%
15,19
IHNEĎ odosielame

Minimalistický denník

0.0 0
11,90
-25%
8,93
Vypredané

Bratislava a okolie pre deti

0.0 0
13,95
-25%
10,46
IHNEĎ odosielame

Nevesta na skúšku

0.0 0
13,90
-25%
10,43
IHNEĎ odosielame

Lovci šarlatánov Príručka zdravého rozumu

0.0 0
14,90
-25%
11,18
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Priznávame – polka kníh je o prírode. Ale to je po knihách druhý nástroj na pokojnú myseľ.
Klasika, filozofia, nástrahy internetu či kniha o výchove detí. Zaujímavé čítanie vychádza každý mesiac.
Vincent Munier a Sylvain Tesson budú vašimi sprievodcami Tibetom a cestou za snežnými leopardmi.