Vyhrajte 1 z 5 balíčkov.

Rozprávky, ktoré by ste mali poznať

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Dvanásť klasických rozprávok je vhodných nielen na prvé čítanie, ale potešia aj najväčších neposedníkov. Vyhrajte 1 z 5 balíčkov.
Súťaž je ukončená. Výhry putujú k Sylvii T. do Nového Mesta nad Váhom, Renáte B. do Bratislavy, Andrei S. do Trnavy, Ivane B. do Bratislavy a Ivane O. do Levíc. Gratulujeme a ďakujeme za účasť.

Hodili by sa vám rozprávky, ktoré sú písané jednoducho, majú celostránkové ilustrácie a osvedčia sa neskôr aj na prvé čítanie? V Čarovných rozprávkach nájdete príbeh o Červenej čiapočke, o Jankovi a Marienke, Pinocchiovi, Petrovi Panovi a Aladinovi s jeho čarovnou lampou. V druhej knižke s Andersenovými rozprávkami sa vám pripomenú: Dievčatko so zápalkami, Malú morskú vílu, Palculienku, Cisárove nové šaty, Princeznú na hrášku, Divé labute a Päť hráškov z jedného struku.Ako vyhrať 1 z 5 balíčkov kníh?
Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.


UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh a zároveň boli zapojení do tejto súťaže, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate. Recenziu knihy schvaľuje administrátor, nasledujúci pracovný deň si jej pridanie môžete skontrolovať.

  


Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia kníh uverejnené neanonymne v období od uverejnenia súťaže do štvrtka 30. septembra 2021 do 23:59. Päť z nich, ktoré nás zaujmú, odmeníme balíčkom s knihami Čarovné rozprávky a Rozprávky H. Ch. Andersena z edície Moje prvé čítanie.

Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Cenu do súťaže venoval Klub čitateľov.


Tešíme sa na vaše odporúčania.

Pri pridávaní to bude vyzerať takto:
Ako pridať recenziu na knihu na KNIHCENTRUM.sk
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Čarovné rozprávky

0.0 0
4,99
-40%
2,99
IHNEĎ odosielame

Rozprávky H. Ch. Andersena

0.0 0
4,99
-40%
2,99
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Nechajte sa zatiahnuť do populárno-náučnej literatúry.
Poriadna knižná párty sa nezaobíde bez čitateľov. A čitatelia bez nových príbehov.
Jedna z najlepších kníh o záhrade, aj keď má najmenej obrázkov a je v českom jazyku. ;)