Spoznajte Zlatú Petru Vlhovú

Vyhrajte jednu z dvoch kníh o Petre Vlhovej a ponorte sa do jej príbehu. Určite vás v dobrom inšpiruje a nakopne.
Súťaž je ukončená. Výherkyňami sú Zuzana B. z Jakubova a Ivana F. z Piešťan. Sledujte stránky internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.sk, prihláste sa na odber noviniek.

Knihy o športovcoch čítame radi. Poskytujú príbehy plné sily, odhodlania, trpezlivosti. A nech my sami zápasíme v každodennom živote s čímkoľvek, môžu nám byť osudy športovcov motivačným prvkom i skvelým spestrením našich bežných starostí.

Biela kráľovná Petra Vlhová na seba prvýkrát upútala vo februári 2011, keď zvíťazila v obrom slalome na Majstrovstvách sveta juniorov v alpskom lyžovaní. Mala vtedy len 15 rokov. V januári 2012 oslnila zas - v Innsbrucku výhrou v slalome na I. zimných olympijských hrách mládeže. Juniorskú kariéru zavesila na klinec vo februári 2014, keď sa v Jasnej stala majsterskou sveta v slalome.
Seniorskú kariéru následne skvelo odštartovala v dvadsiatke, keď 13. decembra 2015 vyhrala v slalome Svetového pohára v švédskom Åre.

Vo februári 2019 sa Petra Vlhová stala prvou slovenskou majsterkou sveta v obrovskom slalome. Okrem slalomu, v ktorom sa jej každý rok výborne darí, sa zlepšuje aj v ďalších disciplínach alpského lyžovania, vrátane zjazdových, takže jej úspechy si snáď budeme vychutnávať naďalej.

„Mojím jediným šťastím je to, že moji rodičia a brat vymenili svoje sny za tie moje. Bez ich rozhodnutia vložiť všetky rodinné peniaze do môjho lyžovania by som dnes na vrcholovej úrovni nešportovala. Som ich dlžníčkou a dúfam, že im to budem môcť niekedy v živote vrátiť.“

Kniha Zlatá Petra Vlhová vás prevedie všetkými sezónami od roku 2011 až do marca 2018.


Ako vyhrať knihu Zlatá Petra Vlhová?

Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh a zároveň boli zapojení do tejto súťaže, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate. Recenziu knihy schvaľuje administrátor, nasledujúci pracovný deň si jej pridanie môžete skontrolovať.

Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia kníh uverejnené neanonymne v období od uverejnenia súťaže do utorka 18. júna 2019 do 23:00. Dve z nich, ktoré nás zaujmú, odmeníme knihou Zlatá Petra Vlhová.


Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Knihy do súťaže venovalo Imagination of People.


Tešíme sa na vaše odporúčania.


Pri pridávaní to bude vyzerať takto:
Ako pridať recenziu na knihu na KNIHCENTRUM.sk
Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Zlatá Petra Vlhová

11,90 € 8,93 €
IHNEĎ odosielame
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Ženy nelipnú len na romantických knihách. Ak máte takúto čitateľku vo svojom okolí, poradíme vám darček pre ňu.
Áno, táto kniha je rozhodne vhodná pre tínedžerov, ale iste pri nej zrelaxujú aj dospelí a rozpomenú sa na vlastné dospievanie.
Čo poteší milovníkov napätia a kriminálnych príbehov? Zabudnite na Dána, toho už predsa majú objednaného.