Súťaž o 3 detské balíčky

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Podeľte sa s nami o tipy na detské knihy a vyhrajte jeden z troch balíčkov detských kníh. Tešíme sa na všetky vaše tipy, ktoré pomôžu ďalším čitateľom pri rozhodovaní.
Súťaž je ukončená. Ďakujeme vám za všetky recenzie a odporúčania na detské knihy. :)

Výherkyne: Miriama L. z Dolného Kubína, Miroslava A. z Bystrého a Michaela T. z Kurimy. Srdečne gratulujeme!
Pokiaľ sa na vás neusmialo šťastie, nezúfajte, veď knihy z Ľadového kráľovstva máme v ponuke so zľavou až 25 %.

Nielen, že sa blíži deň detí, ale aj letné prázdniny. K nim sa vždy hodí pár detských knižiek, ktoré sa deťom ešte neokukali. V redakcii sa nám pozbierali rôznorodé tituly, tak sme pre vás pripravili tri balíčky s detskými knihami. Niektoré vám podľa veku dieťaťa určite padnú ako uliate, a ak už máte trochu väčšie deti, určite máte známych či rodinu, ktorých potešíte zvyškom.


Knihy, o ktoré súťažíte
V dvoch balíčkoch sú tieto tituly:
Riekanky o zvieratkách, Veselé hry s obrázkami a číslami a Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov. V treťom balíčku sú rovnaké dve knihy: Riekanky o zvieratách a Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov. Treťou knižkou v balíčku je Deduško, rozprávaj. Bližšie informácie o tituloch nájdete na detaile produktov, prekliknúť sa môžete na konci článku.

Ako sa do súťaže zapojiť?
Určite si s deťmi občas čítate alebo od nich samých viete, ktorú knihu práve zbožňujú. Vyberte si jednu z ich najobľúbenejších vyhľadajte ju na www.KNIHCENTRUM.sk a kliknite na záložku Hodnotenie. Vložte nadpis recenzie a vlastný text o tom, čím kniha vaše deti zaujala, čo na nej majú radi, ako si ju obľúbili. Môžete tiež spomenúť vekovú kategóriu, pre ktorú knihu odporúčate. Vyberiete počet hviezdičiek a kliknete na Pridať recenziu. Hotovo. Recenzia knihy bude uverejnená po schválení administrátorom, takže v pracovné dni si pridanie môžete skontrolovať.
Recenzia nemusí byť len pozitívna, ak vás v poslednej dobe nejaká kniha sklamala, aj o to sa môžete podeliť a stále byť v hre o jeden z balíčkov.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate.

Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia detských kníh uverejnené neanonymne v období od 27. mája 2016 14:30 do stredy 8. júna 2016 do 16:00. Tri najoriginálnejšie, najpodnetnejšie, ktoré nás v redakcii oslovia, odmeníme jedným z vyššie uvedených balíčkov.

Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu do súťaže venovalo vydavateľstvo Egmont a jednu Mladá Fronta.

Tešíme sa na vaše odporúčania!

Pri pridávaní to bude vyzerať takto:


Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov

5.0 1
14,99
-33%
9,99
Vypredané

Deduško, rozprávaj

0.0 0
14,05
-43%
7,99
IHNEĎ odosielame

Riekanky o zvieratkách

0.0 0
2,99
-25%
2,24
Vypredané

Veselé hry s obrázkami a číslami

0.0 0
8,99
-44%
4,99
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.