Súťaž o knižné balíčky pre deti

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Špeciálna súťaž - vyhrajte hneď dva tituly, ktorými potešíte vaše ratolesti. Jednu rozprávkovú knihu s krátkymi bájkami a jednu knihu plnú rébusov a doplňovačiek, ktorá deti nielen zabaví, ale i poučí. Máme pre vás štyri balíčky.
Súťaž je ukončená.

Srdečne blahoželáme a výhry sme zaslali: Anne S. zo Senice, Branislavovi U. z Martina, Vladimírovi K. z Mníchovej Lehoty a Bernadete S. z Moldavy nad Bodvou.


Ako cenu do súťaže sme do balíčku mixli dva tituly, ktoré potešia vaše deti nielen v letnom období. Jedným z titulov sú Ezopove bájky, o ktoré ste mali šancu súťažiť aj nedávno a druhým je Veľká kniha čítania a zábavy.

Balíček kníhKnižočka Ezopove bájky predstaví vašim deťom roztomilé zvieratká, životné múdrosti a základy bájky. Je označená ako vhodná na prvé čítanie, takže z nej môžete čítať nielen najmenším, ale pokojne ju dajte do rúk prváčikov, aby si z nej čítali sami. Pozrite si video, v ktorom môžete nahliadnuť do knihy Ezopove bájky.
 
Známy rušeň Tomáš a jeho kamaráti radi spravia spoločnosť deťom pri hádaní, riešení rébusov, doplňovačiek a ostatných zábavných úloh. A radi sa nakoniec nechajú vyfarbiť. Veľká kniha čítania a zábavy nielen zabaví, ale i poučí. Kniha je vhodná pre deti od troch rokov.

Súťaž o štyri knižné balíčky prebieha
od 11. augusta 2015 od 14:00 do pondelka 17. augusta 2015 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Na akom ostrove premáva rušeň Tomáš? (Nápovedu nájdete pri titule Veľká kniha čítania a zábavy.)

Vaše odpovede zasielajte na: sutaze@knihcentrum.sk, predmet e-mailu: balicek. Jeden knižný balíček získa 25., 50., 75. a 100. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí. Hneď ako budeme výhercov poznať, budeme stránku aktualizovať.

Na súťaž o štyri knižné balíčky pre deti sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk.

Ak nechcete zmeškať ďalšiu súťaž, určite sledujte KNIHCENTRUM.sk na Facebooku.

KNIHCENTRUM.SK na Facebooku
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.