Vyhrajte 1 z 3 kníh

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Priblížte deťom slovenské rozprávky od Pavla Dobšinského.
Súťaž je ukončená. Výherkyňami sú Alena D. z Bratislavy, Marcela T. z Trnavy a Alena H. z Bratislavy.

Ríša rozprávok volá! Tento výber slovenských rozprávok zozbieraných Pavlom Dobšinským je vhodný napríklad na samostatné čítanie pre školákov alebo na čítanie rodičmi. Ilustrovaný je skromnejšie, ale plnofarebne. Nevýhodou a pre iného výhodou je, že text nie je zmodernizovaný, nájdete v ňom aj pár archaizmov a trochu iný slovosled, ako sme v súčasnosti zvyknutí.

V knihe Najkrajšie slovenské rozprávky Pavol Dobšinský obsahuje týchto 13 rozprávok na 160 stranách: Plavčík a Vratko, čo osúšajú slzy sveta, O dvanástich mesiačikoch, Čarodejná kráľovná, Myšacia bundička, Zlatá priadka, Soľ nad zlato, Traja zhavranelí bratia, Nebojsa, Ženský vtip, Popeluša, Kozliatka, Panna za drakom a O veternom drakovi.

Najkrajšie slovenské rozprávky Pavol Dobšinský

Ako vyhrať 1 z 3 kníh?
Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh a zároveň boli zapojení do tejto súťaže, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate. Recenziu knihy schvaľuje administrátor, nasledujúci pracovný deň si jej pridanie môžete skontrolovať.

  


Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia kníh uverejnené neanonymne v období od uverejnenia súťaže do pondelka 20. júna 2022 do 23:59. Tri z nich, ktoré nás zaujmú, odmeníme knihou Najkrajšie slovenské rozprávky Pavol Dobšinský.

Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Cenu do súťaže venovalo vydavateľstvo SUN.


Tešíme sa na vaše knižné odporúčania.

Pri pridávaní to bude vyzerať takto:
Ako pridať recenziu na knihu na KNIHCENTRUM.sk
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Najkrajšie slovenské rozprávky Pavol Dobšinský

0.0 0
19,99
-40%
11,99
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.