Vyhrajte 1 z 5 balíčkov

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Potešte knižkami najmenších alebo ich využite pri prvom čítaní.
Súťaž je ukončená. Knihy získali všetci zapojení: Sylvia T. z Nového Mesta nad Váhom, Radoslav Š. zo Sabinova a Renáta K. z Trebišova.

Opäť môžete súťažiť o príbehy, ktoré sú jednoducho napísané, majú celostránkové ilustrácie a neskôr ich využijete aj na prvé čítanie. V Rozprávkach na dobrú noc nájdete 13 originálnych kratučkých rozprávok, ktoré určite nepoznáte. Ezopove bájky prinášajú klasické poučné bájky so zvieracími postavami, ktoré by mal, samozrejme, každý poznať. Zmestilo sa ich do knižky v skrátenej forme až 23, preto predpokladáme, že zopár bude určite neznámych aj dospelým. A v knižke Príbeh Ježiša nájdete 33 krátkych pochopiteľných príbehov, ktoré v prípade záujmu môžete deťom priblížiť aj zo širšieho hľadiska, ale obstoja aj samostatne.

Ako vyhrať 1 z 5 balíčkov kníh?
Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh a zároveň boli zapojení do tejto súťaže, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate. Recenziu knihy schvaľuje administrátor, nasledujúci pracovný deň si jej pridanie môžete skontrolovať.

  


Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia kníh uverejnené neanonymne v období od uverejnenia súťaže do štvrtka 21. októbra 2021 do 23:59. Päť z nich, ktoré nás zaujmú, odmeníme balíčkom s knihami Rozprávky na dobrú noc, Ezopove bájky a Príbeh Ježiša z edície Moje prvé čítanie.

Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Cenu do súťaže venoval Klub čitateľov.


Tešíme sa na vaše odporúčania.

Pri pridávaní to bude vyzerať takto:
Ako pridať recenziu na knihu na KNIHCENTRUM.sk
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Rozprávky na dobrú noc

5.0 1
5,99
-33%
3,99
DOTLAČ pripravovaná

Ezopove bájky

0.0 0
5,99
-33%
3,99
Vypredané

Príbeh Ježiša

0.0 0
5,99
-33%
3,99
DOTLAČ pripravovaná
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber kníh z populárno-náučnej literatúry pre deti do 15 rokov.
Výber kníh pre deti do 10 rokov. Nájdite vhodný knižný darček.
Nezáleží na žánri, dobré knihy sa nájdu takmer v každom. Po čom túžia čitatelia?