Vianočný rázcestník s tipmi na darčeky

Vyhrajte hodnotné knihy o Minecrafte

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Jedinečná šanca zapojiť sa do súťaže o šesť kusov knihy Minecraft Blokopédia. Atypický formát, jedinečné informácie. Potešte vaše deti.
Súťaž je ukončená.

Srdečne blahoželáme a výhry sme zaslali: Viere S. z Liptovského Mikuláša, Csille K. z Nesvád, Eve N. z Dolnej Krupej, Michalovi D. z Rimavskej Soboty, Róbertovi S. z Nového Mesta nad Váhom a Tomášovi U. z Veľkých Kapušian.


Minecraft Blokopédia
Exkluzívna súťaž o nielen tvarom atypickú knihu Minecraft Blokopédia je tu!

Vitajto vo svete kociek. Plánovanie, tvorenie, boj. To vás tu rozhodne neminie. Zlepšite si svoje hráčske schopnosti a ponorte sa do Minecraftu aj knižne. Každá kocka je výzva - nová možnosť, vzrušujúce dobrodružstvo. Vyťažte z kociek maximum vďaka ilustrovanej knihe Minecraft Blokopédia.

Minecraft je sandboxová hra, ktorú možno s radosťou drví aj vaše deti. Stavajú, bojujú, hľadajú tipy ako hrať efektívnejšie. Nové tipy na hranie, triky, ktoré sa zídu nielen začiatočníkom, ale aj pokročilým hráčom, to nájdu aj v tejto 320 stranovej knihe, o ktorú si môžete zasúťažiť.


Súťaž o 6 kusov knihy Minecraft Blokopédia prebieha od stredy 11. novembra 2015 od 14:00 do pondelka 23. novembra 2015 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Ako sa volajú ďalšie dva tituly, ktoré vyšli v slovenskom jazyku o Minecrafte? (Odpoveď nájdete napríklad na detaile titulu, o ktorý súťažíme alebo si ich vyhľadáte na našom webe prostredníctvom hľadania a filtrov.)

Odpoveď nám zašlite na: sutaze@knihcentrum.sk, predmet e-mailu: minecraft. Jeden kus titulu Minecraft Blokopédia získa 20., 40., 50. 60., 80., a 100. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí. Hneď ako budeme výhercov poznať, budeme stránku aktualizovať.


Na súťaž o šesť kusov knihy Minecraft Blokopédia sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk.

Nezmeškajte ďalšiu súťaž či inú akciu! Sledujte KNIHCENTRUM.sk na Facebooku alebo na Twitteri.

KNIHCENTRUM.SK na Facebooku   KNIHCENTRUM.sk na Twitteri
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Náučné i oddychové, ale hlavne zaujímavé. Pozrite na naše tipy.
Deťom treba čítať od narodenia a ešte chvíľu po tom, čo sa naučia čítať. :-)
Príbeh vhodný aj do krušných čias.