Získajte 1 zo 4 balíčkov

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Detské knihy z vydavateľstva SUN využijete na večerné čítanie pre predškolákov a neskôr si z nich môžu čítať sami.
Súťaž je ukončená. Knižné balíčky získali: Marcela T. z Trnavy, Nikola H. z Belej nad Cirochou, Mária S. zo Studenca a Alena D. z Bratislavy.

Balíček kníh z vydavateľstva SUN poteší deti informáciami z farmárskeho sveta, priblíži staré grécke báje a povesti (zistia, kde sídlil Zeus a aké úlohy musel podstúpiť silný Herkules) a v knihe Kráľovstvo rozprávok sa oboznámia napríklad s príbehmi O Perníkovej chalúpke, O hlúpom Janovi či O zlatej rybke.

Knihy využijete už v predškolskom veku na večerné čítanie a neskôr si z nich môžu žiaci prvého stupňa čítať aj samostatne.


Ako vyhrať 1 z 4 balíčkov kníh?
Stačí vybrať akúkoľvek knihu, ktorú ste prečítali, a po prihlásení do vášho účtu ju ohodnotiť na www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu vyhľadáte a otvoríte záložku Recenzie. Vyplníte nevyhnutné údaje: vaše krstné meno, ohodnotíte hviezdičkami a napíšete textové hodnotenie, napríklad s informáciami, čím vás kniha oslovila, prečo ju ne/odporúčate ďalším, pre akú vekovú skupinu je vhodná a podobne. Keď hodnotenie napíšete, kliknete na Pridať recenziu. Hotovo.

UPOZORNENIE: Aby ste mohli pridávať hodnotenie kníh a zároveň boli zapojení do tejto súťaže, prihláste sa na www.KNIHCENTRUM.sk a potom vložte recenziu. Len tak budeme vedieť určiť, kto recenziu napísal a kontaktovať vás v prípade výhry. Ak u nás ešte nie ste registrovaní, prečítajte si, čo registráciou získate. Recenziu knihy schvaľuje administrátor, nasledujúci pracovný deň si jej pridanie môžete skontrolovať.

  


Do súťaže budú zapojené všetky hodnotenia kníh uverejnené neanonymne v období od uverejnenia súťaže do utorka 25. januára 2022 do 23:59. Štyri z nich, ktoré nás zaujmú, odmeníme balíčkom s knihami Život na farme, Staré grécke báje a povesti a Kráľovstvo rozprávok.

Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Cenu do súťaže venovalo vydavateľstvo SUN.


Tešíme sa na vaše odporúčania.

Pri pridávaní to bude vyzerať takto:
Ako pridať recenziu na knihu na KNIHCENTRUM.sk
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Život na farme

5.0 1
5,99
-33%
3,99
IHNEĎ odosielame

Staré grécke báje a povesti

0.0 0
5,99
-33%
3,99
IHNEĎ odosielame

Kráľovstvo rozprávok

0.0 0
5,99
-33%
3,99
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Román podľa skutočného príbehu slovenských rodáčok.
Zvládnite začiatok roka pohodovo.
Ste zvedaví, aké knižky vychádzajú v septembri? Nazrite do nášho prehľadu.