Súťaž o dva kusy knihy Polievky

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
V lete treba dôsledne dodržiavať pitný režim. Jednou z možností jeho oživenia sú polievky. Zasúťažte si s internetovým kníhkupectvom KNIHCENTRUM.sk o dva kusy kuchárskej knihy Polievky.
Súťaž je ukončená.

Srdečne blahoželáme a výhry sme zaslali: Jozefovi K. a Tatiane K. z Nitry.


V kuchárskej knihe Polievky nájdete recepty až na 102 polievok a na niekoľko druhov vývarov (hovädzí, zeleninový, rybací, kurací) a závariek (rezance, knedličky, mrvenica, halušky). Okrem ľahkých a na leto vyslovene vhodných polievok, tu objavíte aj sýte polievky, ktoré vám zaženú večerný hlad. Či uprednostňujete číre alebo krémové, tradičné či atypické, určite si na stošesťdesiatich stranách vyberiete. Kniha je bohato ilustrovaná, doplnená celostranovými fotografiami vybraných polievok.

Polievky

Zasúťažte si o dva kusy kuchárskej knihy Polievky
od utorka 14. júla 2015 od 16:00 do nedele 19. júla 2015 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: V ktorej kapitole knihy Polievky nájdete melónovú polievku s jahodami? (Odpoveď nájdete v anotácii knihy.)

Vaše odpovede zasielajte na: sutaze@knihcentrum.sk, predmet e-mailu: polievky. Po jednom kuse titulu Polievky získa 20. a 40. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí. Hneď ako budeme výhercov poznať, budeme stránku aktualizovať.

Na súťaž o dva kusy titulu Polievky sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk.

Ak nechcete zmeškať ďalšiu súťaž, určite sledujte KNIHCENTRUM.sk na Facebooku.

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Nechajte sa prekvapiť knižnými novinkami.
Čo znamená milovať a byť milovaný?
Aké novinky prináša marec – mesiac knihy?