Súťaž o tri Krásky

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Napíšte nám, ktoré ženské romány sú pre vás TOP a my vás odmeníme knihami Zuzany Bilavskej, Kráska. Je to rýchle a jednoduché.
Súťaž je ukončená.

Vaše odpovede nás potešili, pretože ste nezabudli na klasiku! Veď úplne najčastejšie ste uvádzali knihy Charlotte Brontëovej, predovšetkým Janu Eyrovú, a Jane Austenovej, ktorá hviezdila knihami Pýcha a predsudok a Rozum a cit. Tretiu priečku obsadila Trilógia Fifty Shades. V tesnom závese sa objavili aj slovenské autorky Lucia SaskováAndrea Rimová či Darina Hamarová.

Zapojili sa aj páni, ktorým teda špeciálne ďakujeme. No šťastie sa usmialo len na dámy: Ivetu M. z Častkoviec, Máriu G. z Ledníckých Rovní a Stanislavu A. z Čerenian. Srdečne blahoželáme.


Súťažné knihy - KráskaSpisovateľka Sara prežíva v New Yorku vášnivý vzťah s úspešným podnikateľom Statonom. No nijaký vzťah nie je bez prekážok. Slovenská autorka Zuzana Bilavská vás prevedie peripetiami ich vzťahu v meste, ktoré nikdy nespí a ktoré im je osudné.

Neodoláte ľahkému, romantickému až ľahko erotickému románu? Poznáte niekoho, komu by podobná kniha spravila radosť? Zasúťažte si s nami o jednu z troch kníh s názvom Kráska.

Napíšte nám, ktoré tri ženské romány sú vaše najobľúbenejšie. Páni, pokiaľ chcete vyhrať knihu pre nejakú dámu, stačí, ak nám napíšete, o akej knihe vám naposledy rozprávala, ktorú knihu ste ju pristihli čítať alebo ktorá je jej najobľúbenejšia.

Súťažné odpovede očakávame na adrese sutaze@knihcentrum.sk s predmetom e-mailu: kraska. Jeden kus knihy Kráska získa 1., 48. a 77. súťažiaci, ak splní vyššie uvedené zvýraznené zadanie. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí.

Súťaž trvá od zverejnenia do štvrtka 22. septembra 2016 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov. Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu do súťaže venovalo vydavateľstvo Bestseler.

A čo práve odporúčame do vašej pozornosti?
Knižný návod na šťastie
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.