Vyhrajte novinku V službách zla

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Zasúťažte si o hrubú knihu, ktorá sa postará o čítanie na leto. Tretí prípad Cormorana Strikea, V službách zla, od Roberta Galbraitha, môže byť váš. Mimochodom, Galbraith = Rowlingová.
Súťaž je ukončená.

Srdečne blahoželáme výherkyni Anastázii B. z Prešova.


Kniha V službách zla a 4 záložky

Joanne K. Rowlingovej sa podarilo presadiť aj ako detektívkarke. Pod pseudonymom Robert Galbraith jej nedávno vyšlo už tretie pokračovanie prípadov vojnového veterána Cormorana Strikea, V službách zla.

Nezáleží na tom či ste už tejto sérii s Cormoranom Strikeom dali šancu, alebo nie. Práve teraz jej ju môžete dať a v lete sa ponoriť nielen do vyšetrovania balíčka s useknutou nohou, ale aj do objavovania osobných peripetií medzi Cormoranom a jeho asistentkou Robin.

Napíšte nám odpoveď na otázku: Ako sa volá knižný scenár, ktorý vyjde ako pokračovanie série Harry Potter? (odpoveď nájdete v jednom z článkov na našom blogu)

Správnu odpoveď očakávame na adrese sutaze@knihcentrum.sk s predmetom e-mailu: strike. Jeden kus knihy V službách zla a štyri krásne záložky, ktoré môžete vidieť vyššie na obrázku získa 44. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí.

Súťaž trvá od zverejnenia do stredy 29. júna 2016 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercu. Na túto súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Knihu do súťaže venovalo vydavateľstvo Plus.

A vzhľadom na rozbiehajúce sa leto máme pre vás tri aktuálne tipy. Jeden pre tých, ktorí milujú dovolenky v zahraničí, druhý pre tých, ktorí nedajú dopustiť na Slovensko a do tretice tipy na letné čítanie.
Príjemný výber.
Spoznajte dovolenkovú destináciu ešte pred odchodom   Tipy na výlety po Slovensku   Tipy na letné čítanie
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.